InstaBIZ

Robert Alinë e merr malli për Ilir Avdylin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:34 - 30/09/15 |
root

Kanë qëndruar bashkë për më shumë se 12 javë dhe detyrimisht që janë bërë miq të ngushtë. Robert Alia dhe balerini shqiptar, Ilir Avdyli kanë qenë pjese e panelit të jurisë Dance With Me, ku përveç punës u miqësuan shumë me njëri-tjetrin. Për shkak të angazhimeve profesionale, Iliri nuk mundi ti bashkohej kastit këtë vit dhe pjesë jurisë së DWM, është tashmë koreografi i TvKlan, Albi Nako. Por Berti ësbtë bërë nostalgjik dhe ka nxjerrë nga arkivat fotografik, një foto ku shfaqet në studio muzikore sëbashku me Ilirin. Mesa duket artistin e ka marrë malli për mikun e tij.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas