Te Fundit

FOTO-LAJM/Kinezët bashkojnë Metën e BerishënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:50 - 30/09/15 |
b.f

TIRANË- Në mesditë kishin përçuar mesazhe në distancë përmes mediave ndërsa në darkë u bënë bashkë me ftesë të kinezëve…madje bënë edhe gëzuar. Ilir Meta dhe Sali Berisha kanë shkëmbyer disa fjalë kortezie gjatë një pritje në ambasadën kineze. Ky është momenti që fiksuar në foto LSA nga trokitja e gotave.

Meta mesditën e së martën takoi Idrizin i cili nuk dha detaje mbi atë çka diskutuan por i dha Berishës se di ta mbajë fjalën (mbase për hetimin e CEZ). Ndërsa Berisha nga ana tjetër gjatë një takimi me gazetar kërkoi futjen në rendin e ditës së të enjtes së draftit për hetim ndërkombëtar të CEZ. Ai gjithashtu tha se “i kam thënë Metës se Rama do ta fusë në burg”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas