InstaBIZ

Joeli dy vjeç ja urimi ErmalitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:19 - 30/09/15 |
root

Djali i vetëm i Ermal Mamaqit dhe Amarda Toskës festuar ditëlindjen e tij të dytë. Ermali ka e uruar vogëlushin në rrjetet sociale, duke postuar edhe dy fotografi shumë të bukura të Joelit dhe familjes . “Joeli dy vjeç. Ka baba çun”, shkruan Ermali në rrjetet sociale. Ne i urojmë Joelit të bëhet edhe 100 vjeç.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas