-Jetë dhe Stil

A ja vlen të zhvishesh nudo për një iPhone 6s?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:28 - 30/09/15 |
root

Teknologjia është bërë pjesë e pandashme e jetës sonë, andaj duan që të kemi në dorë të gjitha prodhimet e fundit teknologjike. Pasi i është lutur të dashurit me orë të tëra për ti blerë një iPhone 6s, kjo vajzë është zhveshur nudo dhe ka preferuar të bëj striptisten për qindra meshkuj në një qendër tregtare në Kinë. Nuk e dimë nëse e ka përfituar të ardhura nga kjo zhveshje, por kamerat e sigurisë e kanë filmuar që ç’ke me të. Por a ja vlen gjithë ky show për një iPhone?!

https://www.youtube.com/watch?v=QpC-HTYFI6I

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas