InstaBIZ

Sozia e Kim Kardashian mund të jetë edhe burrë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:56 - 30/09/15 |
root

“Selfie” i famshëm “alla” Kim Kardashian, kur bukuroshja seksi ishte shtatzënë duket se ka frymëzuar edhe një faqe në rrjetet sociale. Në të shohim një burrë të shëndosh, i cili shfaqet nudo njëlloj si Kim por barku i tij ka shtresa dhajmi dhe jo një foshnje. Faqja e quajtur “Bros Being Basic”, ka aktualisht 300.000 ndjekës dhe në të postohen foto qesharake dhe me shumë humor.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas