Te Fundit

“Mamin e keni k****”, fëmijët çojnë të atin në burg


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:12 - 30/09/15 |
b.f

TIRANË- Një baba shembulli më i keq i mundshëm për fëmijët e tyre, ka përfunduar në burg pasi ka sharë bashkëshorten tek fëmijët e tyre të përbashkët. “Mamin e keni k**** dhe gjithë policët e II-shit e kanë dashnore”. Kjo shprehje fyese për nënën e tyre ka bërë që fëmijët t’i drejtohen policisë me një padi ndaj babait.

Gruaja me iniciale S.D. ishte me urdhër mbrojtje por sërish i shoqi nuk i ka ndalur presionet dhe kërcënimet. Kanë qenë fëmijët ata që kanë dëshmuar në gjyq kundër të atit i cili u dënua nga Gjykata e Tiranës me 4 muaj burg.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas