InstaBIZ

Rita Ora kthehet në Prishtinë për…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:39 - 09/10/15 |
root

Kanë marrë një avion privat dhe janë nisur drejt Prishtinës, vendlindjes së tyre. Bëhet fjalë për familjen “Sahatçiu” vajza e të cilëve është bërë e famshme, e suskesshme dhe e gjithë bota e njeh me emrin Rita Ora. Ditën e djeshme u përfol se Rita mund të vinte në Elbasan për të parë ndjeshjen Shqipëri-Serbi, rezutoi që ylli i muzikës kishte të tjera plane. Mëngjesin e sotëm bashkë me dy prindërit dhe motrën, Rita është gjendur në kryeqytetin kosovar. Ata kanë ardhur për qokë familjare, pasi siç shënon Rita vetë në rrjetin social “SnapChat”, janë të ftuar në një dasëm.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas