InstaBIZ

Tea dhe Veseli i japin fund lidhjesBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:46 - 09/10/15 |
root

Ata janë dy nga njerëzit më të njohur të showbiz-it, për shkak të historisë së tyre të dashurisë që krijuan brenda shtëpisë së Big Brother. Bëhet fjalë për Tean dhe Veselin, që i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë. Burime afër çiftit tregojnë se ata po kalojnë një krizë shumë të madhe, por asnjëri prej tyre deri tani nuk ka folur për mediat. Shkak mendohet të jetë bërë programi “Dance With Me” ku Veseli kërcen jo vetëm me Albërien, por edhe me balerinat profesioniste. Tea pak ditë më parë kishte folur për mediat dhe ka thënë se ndihej xheloze për të dashurin e saj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas