InstaBIZ

Rihanna rikthen modën e viteve ‘80


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:50 - 01/09/15 |
root

Një nga parimet bazë në fushën e modës është mos përzierja e ngjyrës së kuqe dhe asaj rozë. Por ky fakt nuk është aspak i rëndësishëm për Rihannën, e cila komentohet shpesh për stilin “avangard” në veshjet e saj.

Retro: Rihanna, 27, stepped out in a bubblegum pink dress on Monday in New York City

 

Ja tek e shohim yllin nga Barbados, teksa shfaqet në New York me këtë fustan rozë, stil i viteve ’80 dhe flokët kaçurrela të kuqe. Rozë janë edhe këpucët e saj “Louboutin” të cilat i ka kombinuar mjaft bukur edhe me çantën e argjendtë.

Striking: The red-haired singer has always been one to challenge protocol -and did so by wearing pink with her flame hair

Ajo që nuk ka kaluar pa u vënë re nga paparacët, janë edhe këmbët e saj të tonifikuara.

Rihanna ka prezantuar edhe parfumin e saj të ri, RiRi…

Perfume: The star arrived at the RiRi by Rihanna fragrance unveiling at Macy's Downtown Brooklyn on Monday

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas