-Jetë dhe Stil

Veç një peshqir për Jennifer Aniston…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 01/09/15 |
root

Vitin e kaluar u nominua për çmimet Oscar, për filmin e saj Cake dhe këtë vit është duke xhiruar përsëri një prodhim kinematografik të ri, por këtë herë në zhanrin që i shkon më shumë, komedi. Nusja më e re në qytet, Jennifer Aniston është fotografuar nga paparacët teksa në sheshxhirim.

And action: Jennifer Aniston was spotted on the Atlanta, Georgia set of Mother's Day on Monday

 

Ajo ka veshur vetëm një peshqir dhe duket shumë sensuale teksa interpreton. 46 vjeçarja hollivudiane, është komentuar shpesh për format e saj të shkëlqyera trupore.

Keeping warm: When the cameras weren't rolling, the star wore a khaki trench coat and black flip flops

Is that Justin on the line?: The 42-year-old was seen chatting on the phone, perhaps to her new husband

Në 5 gusht pas 4 vjet lidhje me aktorin, Justin Theroux cifti dha fund beqarisë duke u lidhur në martesë.

Making it official: Jennifer and Justin, see at the SAG Awards in January, married on August 5 after four years together, and a three-year engagement

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas