InstaBIZ

Regjisori i famshëm Tarantino do të bëhet baba


               Publikuar në : 16:49 - 22/08/19 |
xhu lia

Regjisori i njohur Quentin Tarantino dhe bashkëshortja e Daniella Pick do të bëhen prindër për herë të parë së bashku.

Përmes një postimi nga përfaqësuesi i tyre është bërë me dije ky lajm: “Daniella dhe Quentin Tarantino janë shumë të lumtur të njoftojnë se janë duke pritur një fëmijë”.

Çifti u martua në një ceremoni të vogël në Los Angelos në nëntor të vitit 2018 dhe tashmë janë shumë të lumtur të mirëpresin fëmijën e tyre.

Ndonëse më herët se të martohej Tarantino ka qenë skeptik për t’u lidhur në martesë apo për të patur fëmijë, duket se tashmë është duke krijuar familjen e tij dhe nuk është vetëm i fokusuar në realizimin e filmave, siç kishte deklaruar vite më parë./Opinion.al/

Pas