Aktualitet

Rama nxjerr foton dhe ironizon Bashën: Gjumi është ngjitës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:55 - 04/04/21 |
Opi Nion

Teksa na ndajnë 21 ditë nga zgjedhjet e 25 prillit, Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetet sociale ka ironizuar kreun e opozitës, Lulzim Basha.

Kreu i Qeverisë, ka publikuar një foto ku shihet një qen që fle para lokalit me posterat e PD. Këtë fotografi kryeministri Rama e shoqëron me shprehjen: “Gjumi është ngjitës”.

Kujtojmë se Rama gjatë gjithë fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit i është drejtuar kreut të opozitës duke i thënë se fle gjumë./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Pas