Etiketë: Basha

Basha dorëhiqet si kryetar i PD

Basha dorëhiqet si kryetar i PD

Në mbledhjen e sotme me strukturat drejtuese të Partisë, Lulzim Basha  dha dorëheqjen si kryetar i PD. “25 prilli ishte një goditje e rëndë për demokratët dhe për shqiptarët. Masakra ...

Faqe 1 nga 113 1 2 113