Aktualitet

Qeveria mbron deputeten Leskaj: nuk ka konflikt interesiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:55 - 27/10/15 |
b.f

Qeveria mbron deputeten Valentina Leskaj, pas deklaratës së Partisë Demokratike që do të kërkojë heqjen e mandatit të saj. Në reagimin e qeverisë, bëhet e ditur se procedura e tenderit të hekurudhës Ballsh-Fier- Vlorë ka qenë e hapur dhe kanë patur mundësinë të marrin pjesë të gjitha subjektet. “Leskaj nuk kja lidhje me vendimarrjen. Nuk ka konflikt interesi”, bëhet e ditur në reagimin e qeverisë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas