-Shëndeti

Probleme me pagjumësinë ndiqni këto këshillaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:31 - 27/10/15 |
root

Na ndodh të gjithëve të mos flemë menjëherë, sapo vendosim kokën në jastëk dhe të rrotullohemi sa andej këtëj nëpër krevat. Por kur kjo bëhet e shpeshtë atëherë po, që kemi të bëjmë me një problem serioz. Sipas një studimi të fundit që të bërë kohët e fundit, ata që vuajnë nga pagjumësia duhet të bëjnë disa ushtrime të lehta fizike, në mënyrë që të flenë të qetë më pas. E këshillueshme është gjithashtu të mos shtriheni herët si dhe të mos e prishni regjimin në fundjavë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas