Kronikë

Qafë- Thanë/ Mercedesi merr flakë në ecje, digjet plotësisht


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:37 - 23/08/20 |
Opi Nion

Një automjet ka marr flakë në ecje dhe është djegur plotësisht. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Qafë Thanë- Prrenjas, kur mjeti tipi “Mercedes” në pronësi të shetasit H.K banues në Pogradec, ka marr flakë në lëvizje e sipër.

Sipas raportimeve makina është djegur plotësisht, ndërsa zjarri ka qenë aksidental. Fatmirësisht nga kjo ngjarje nuk ka të lënduar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të saj./Opinion.al

Pas