-ARKIVA OPINION

PRESIDENTI, JETA DHE POLITIKA!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:06 - 26/12/13 |
root

Të ftuar:
Bujar Nishani – Presidenti i Shqipërisë
Odeta Nishani – Zonja e Parë

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=e7SOM23V9DM” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas