InstaBIZ

Poni i rikthehet baladave.. nga Stine tek ShkumbiniBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:25 - 03/09/15 |
root

E kush nuk e mban mend baladën “Si trëndafil”, të kënduar nga këngëtarja Poni rreth 10 vite më parë. Pas këtij suksesi vlonjaten me tipare aziatike nuk do të realizonte më këngë të tilla, dhe do ti rikthehej me përsëri muzikës popullore me të cilën u në e njohur. Pas një dekade në skenë, Poni është duke punuar për albumin e saj të ri të cilin do ta quaj “Bio”, ku ka hedhur në treg edhe tre klipet e para. Kënga që mban titullin e albumit “Bio”, “Americano” si dhe baladën “Nuk ta fal”, në bashkëpunim me këngëtarin nga Tetova, Shkumbin Ismaili.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas