Kronikë

Plagosje me armë zjarri në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:16 - 06/11/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pasditen e kësaj të shtune në Tiranë.

Burime paraprake për Klan News thonë se një person ka mbetur i plagosur vetëm pak çaste më parë. I plagosuri, identiteti i të cilit nuk dihet ende mësohet se ka marrë një plagë në këmbë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si ish-Blloku në kryeqytet. Rrethanat e ngjarjes janë momentalisht të paqarta. Forca të shumta policie kanë rrethuar zonën, për të bërë të mundur kapjen e autorit./Opinion.al

Pas