Aktualitet

Përdhunoi të miturën, arrestohet 30-vjeçari në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:47 - 25/03/21 |
Opi Nion

Një 30-vjeçar është arrestuar pasi akuzohet për përdhunimin e një të miture. Rasti është kallëzuar në Komisariatin numër 1 të Policisë në kryeqytet.

Autoritetet bëjnë me dije se është vënë në pranga 30-vjeçari me inicialet, T. D.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit T. D., 30 vjeç, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhenie seksuale me dhunë me një shtetase të mitur”, tha policia./Opinion.al

Pas