Aktualitet

VIDEO/ Nis fushata zyrtarisht, Kryemadhin e gjen duke gatuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:29 - 25/03/21 |
Opi Nion

Dita e sotme shënon zyrtarisht nisjen e fushatës elektorale në Shqipëri. Në kohën që të dyja forcat politike, PS dhe PD, kanë organizuar takime, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, shfaqet në kuzhinë duke gatuar.

Në një video të publikuar në Instastory, Kryemadhi së bashku me kandidaten për deputete të LSI, Kejdi Mehmetaj, janë duke gatuar.

Gjatë gjithë kësaj kohe, Kryemadhi është shfaqur në kuzhinë duke bërë ballokume në Elbasan apo edhe duke bërë bukë./Opinion.al

 

Pas