InstaBIZ

Pasi solli në jetë vajzën Atara, Orinda Huta rikthehet shumë shpejt në ekran


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:46 - 08/10/21 |
Opi Nion

Prezantuesja Orinda Huta së bashku me partnerin Turjan Hyska u bekuan pak kohë më parë me dhuratën e  jetës, vajzën e tyre të parë që e pagëzuan me emrin Atara.

E vogla u kthye në kryefjalën e shtëpisë dhe mori vëmendjen e familjes, ndërsa Orinda la për pak kohë mënjanë televizionin dhe punën për t’iu përkushtuar të bijës.

Por duket se koha larg ekranit ka përfunduar, pasi Orinda rikthehet sërish këtë të diel me emisionin e saj “Jo vetëm modë”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë prezantuesja në rrjetet sociale.

“Rikthehem të dielën”- shkruan moderatorja krahas videos, duke gëzuar fansat me këtë lajm./Opinion.al

 

Pas