Emisionet

Opinion/ Rama i shkruan Bashës


               Publikuar në : 13:35 - 23/05/19 |
el ida

Mbrëmjen e 22 majit në “Opinion” u diskutua lidhur me letrën që Rama i ka shkruar Bashës.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me këtë temë ishin Elvis Iljazaj, Dashamir Shehi, Paskal Milo dhe Prenç Zogaj.

Ndiqni emisionin e plotë në videon e mëposhtme:

Pas