Emisionet

“Opinion”/ Koronavirusi, si do të vazhdojmë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:23 - 11/05/21 |
Opi Nion

Në emisionin “Opinion” mbrëmjen e së hënës ka qenë e ftuar Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu teksa përballë gazetarëve ka folur për vijimësinë e situatës së COVID-19 në vend.

Përballë Blendi Salaj dhe Jonida Shehu, Manastirliu ka komentuar gjithashtu edhe procesin e vaksinimit në Shqipëri, ku dhe ka diskutuar gjithashtu edhe për sezonin veror e se si do të procedohet.

Kjo temë është trajtuar në pjesën e parë të emisionit.

Ndërkohë që në pjesën e dytë dhe të tretë ka qenë i ftuar gazetari Artan Hoxha që sëbashku me Blendi Fevzi kanë folur rreth turkut Faruk Fatih Ozer i cili pasi vodhi një shumë parash prej 2 miliard tashmë fshihet në Shqipëri./Opinion.al

 

Pas