InstaBIZ

Nora dhe Roberti më të dashuruar se kurrë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:10 - 09/10/15 |
root

Në mediat kosovare është përfolur këto ditë se bashkëshorti i këngëtares, Nora Istrefi, muzikanti Robert Berisha kishte pasur një flirt. Pas këtyre lajmeve nuk vonoi shumë edhe deklarata e Robert Berishës, i cili tha se kishte sy vetëm për gruan e tij dhe Nora për të hequr çdo dyshim, i ka treguar ndjekësve të saj në rrjetet sociale se sa e lumtur është me Robertin. Përmes kësaj fotoje kuptojmë gjithçka.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas