-Jetë dhe Stil

Balonat pushtojnë TurqinëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:24 - 09/10/15 |
root

Keni parë ndonjëherë kaq shumë balona me ajër?! Një spektakël i tillë shumëngjyrësh ndodh vetëm në Turqi, aq sa tërheq çdo vit miliona vizitorë për të parë këtë mrekulli në hapësirë. Këto foto janë shkrepur nga amerikani 53 vjeçar, Jakarta i cili zgjodhi të shijonte për një orë sëbashku me familjen e tij këtë spektakël, ku veç të tjerash realizoi edhe këto fotografi fantastike.

American photographer Scotty Graham and his wife Kartika boarded a dawn flight to capture the balloon silhouettes and scenery on film

By setting off before sunrise, passengers aboard the balloons can witness the Turkish landscape as it is unveiled in all its morning majesty

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas