-Jetë dhe Stil

Një tren vetëm për qentëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:09 - 24/09/15 |
root

“Treni i qenushave”, është një shpikje e 80 vjeçarit nga Teksas, Eugene Bostick. Ai ka ndërtuar një mjet të tillë për të argëtuar të gjithë qentë e rrugës në lagjen e tij. Ai jo vetëm u bën xhiro çdo ditë, por edhe i ushqen dhe kujdeset me shumë dashuri për ta. Kjo nismë e Bostick është shpërndarë në rrjetet sociale, nga shumë njerëz në mbarë botën.

Fort Worth Dog Train

Dog Train

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas