InstaBIZ

Ja si do të jetë kënga e re e Encës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:58 - 24/09/15 |
root

Këngëtarja Enca Haxhia do të publikojë së shpejti këngën e saj të re. Ajo titullohet “Call me Goddness” dhe sic e ka bërë tashmë traditë, një pjesë nga kënga e ka postuar në Instagram. Edhe ky projekt i radhës i këngëtares seksi, pritet të pëlqehet nga publiku..

Pajtohuni… Blendi Fefevziu tboj thirrje… Pajtoji…

Posted by Bes Kallaku on Thursday, September 24, 2015

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas