Aktualitet

Ngjarja në Himarë, Berisha/U zhdukën kamerat e sigurisë,të shkarkohen dy ministratBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:17 - 05/08/22 |
Opi Nion

Kryetari i PD Sali Berisha ka akuzuar se kamerat e sigurisë dhe provat e vrasjes së Jonada Avdia janë zhdukur me qëllim.

Në një dalje për mediat ai i ka kërkuar Kryeministrit shkarkimin e ministrave Kumbaro dhe Çuçi.

“Janë zhdukur kamerat, persona kriminelë si Tase i kanë marr dhe i kanë zhdukur ato. I kërkoj Edi Ramës të shkarkojë të dy ministrat përgjegjës absolut për dramën në Potam”, tha Berisha./Opinion.al

Pas