InstaBIZ

Motrat Gjata më të lumtura se kurrëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:24 - 15/09/15 |
root

Elvana dhe Migena Gjata, janë dy artiste shumë të talentuara. Për këngëtaren e muzikës pop Elvana Gjata dimë shumë gjëra, por për motrën e saj Migena kemi shumë pak informacion, kjo për vet faktin që kjo e fundit është shumë e rezervuar për mediat. Migena Gjata është një nga sopranot e Operas së Gjermanisë dhe duke qenë se jeton prej vitesh larg, motrës së saj të vogël Elvanës i mungon shumë. Por ja tek i shohim të dyja shumë të lumtura krah njëra-tjetrës, në këtë foto që Elvana Gjata ka postuar në rrjetin social Instagram.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas