InstaBIZ

Besa Kokëdhima ndryshon look…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 15/09/15 |
root

Besa Kokëdhima i është rikthyer përsëri ngjyrës së zezë, duke i thënë lamtumirë flokëve të saj të verdhë. Ajo ka postuar këtë foto në Instagram, ku shprehet se ngjyra e saj është e preferuara e saj. Fansat dhe ndjekësit e saj në fillim nuk e kanë njohur, sepse për këtë sezon përveç ngjyrës ajo ka sjellë edhe baluken.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas