InstaBIZ

Linda Halimi: Dua që shqiptarët të më mbështesin në “American Idol”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:30 - 15/09/15 |
root

Këngëtarja Linda Halimi ka kërkuar përkrahjen dhe mbështetjen e gjithë shqiptarëve, në këtë hap të ri që po ndërmerr në karrierën e saj. Linda ka njofutar pak ditë më parë në Facebook se ka marrë pjesë në talent show-n “American Idol”, dhe se ndihej shumë e emocionuar. “Shpresoj shumë në mbështetjen tuaj në këtë hap të ri dhe kapitull të ri”, shkruan Linda në një status në Facebook.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas