InstaBIZ

Acarohet Rozana: S’kam nevojë për filtra jam e dobët vet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:45 - 15/09/15 |
root

Rozana Radi e cila prej disa ditësh po kalon pushime të mrekullueshme në Turqi, na ka treguar me anë të fotografive momente gjatë pushimeve të saj. E veshur me bikini Rozi, ka nxjerrë në pah edhe format e saj trupore që për shumë njerëz duket se i ka holluar me anë të filtrave të Instagramit. Por ja si i komenton Rozana këto thashetheme:

“S’ka filtër fare. Asgjë! Se mu nxi jeta në biçikletë gjithë vitin. Kështu që mos bëni gam gam se na lodhet. Doni me shit e na bëni me 5 barqe.Unë kam harru që ekziston buka. E kam nis me @dancewithmealbania fal @albi_nako, kam renë shumë dhe e vazhdoj me biçikletë në natyrë. Kaq kisha”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas