-Jetë dhe Stil

Streestyle i “fashionisteve” Nju JorkezeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:29 - 16/09/15 |
root

Java e modës Nju Jorkeze nuk zhvillohet vetëm në pasarela, por mbi të gjitha në rrugët e qytetit më modern amerikan. Nuk kishin sesi të mungonin në këtë javë edhe “fashionistet”, të cilat me stilin dhe veshjet e tyre frymëzojnë këdo. Në këtë streetstyle do të merrni shumë ide për veshje, prandaj hidhini një sy fotografive:

 

 

nyfw-street-style-day-2-006nyfw-street-style-day-2-002

NYFW-STREET-DAY3-022NYFW-STREET-DAY3-017

NYFW-STREET-DAY3-008NYFW-STREET-DAY3-007

NYFW-STREET-DAY3-003NYFW-STREET-DAY4-040

 

phil-oh-nyfw-street-day-5-003NYFW-STREET-DAY4-030

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas