InstaBIZ

Rita Ora ndjek sfilatën në krah të ish-kunatësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 16/09/15 |
root

Rita Ora ka ndjekur nga afër javën e modës në New York. Në këto evente ku modelet dhe veshjet e stilistëve, janë ato që duhet të bien në sy, Rita ia ka dalë të marrë gjithë vëmendjen mediatike. Jo vetëm për veshjen por edhe për faktin se sfilatën e Vera Wang, e krah ish-kunatës së saj, Kylie Jenner motrës së Rob Kardashian. Rob dhe Rita kanë qenë në një lidhje me vëllanë e vogël të motrave Kardashian, me të cilin është ndarë shumë keq.

Showstopper: Rita Ora ensured all eyes were on her as she put on a typically racy display as she took her seat at the Vera Wang show

Uncomfortable: The pair avoided eye contact as they posed for photographers, with only Empire star Serayah acting as a buffer between them

Bad books: Rita has been a sore point for the Kardashian/Jenner clan since her nasty break up with Rob in 2012

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas