-ARKIVA OPINION

MIT’HAT FRASHERI!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 02/04/14 |
root

Të ftuar:
Fatos Lubonja – Analist
Mark Marku – Politikan
Artur Roshi – Kryetar i PBKD
Ilir Butka – Historian
Pëllumb Xhufi – Historian
Auron Tare – Historian

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=oVACOdJEoic” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. mbetet lubonja ne krye,i qete largpames dhe objektiv! Ky karafili Tare le te marre Xhufin prej dore dhe ti fusin nje valle dyshe myzeqare

Pas