Aktualitet

Merr flakë në ecje makina në aksin rrugor Laç-Fushë KrujëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:55 - 15/06/22 |
Opi Nion

Një automjet është përfshirë nga flakët teksa lëvizte. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Laç-Fushë Krujë.

Policia ka informuar se drejtuesi i mjetit ka mundur të largohet dhe nuk ka pësuar lëndime. Mësohet se zjarri shkaktoi vetëm dëme materiale në mjet.

Shkak dyshohet të ketë qenë një defekt teknik.

Rreth orës 17:15, në aksin rrugor Laç-Fushë Krujë, ka marr flakë një automjet në ecje në pronësi të shtetasit S. P.

Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, bashkë me shërbimet e zjarrfikëses ku është bërë të mundur fikja e zjarrit”,-njofton policia./Opinion.al

Pas