Aktualitet

“S’mban më ujë pilafi”,nis protesta e qytetarëve kundër rritjes së çmimeveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:17 - 15/06/22 |
Opi Nion

Ka nisur protesta e qytetarëve dhe shoqërisë civile kundër rritjes së çmimeve.

Dhjetra persona janë mbledhur në sheshin “Skënderbej” për të marshuar më pas drejt Kryeministrisë. Ata mbajnë disa pankarta në duar me mesazhe të ndryshme.

“S’mban më ujë pilafi” është slogani i protestës së thirrur në rrjete sociale.

Pas