InstaBIZ

Mëngjeset shik të Ledri Vulës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:26 - 30/09/15 |
root

Qëkur pranoi publikisht lidhjen Adela Sallakun, vajzën e ish-Prokurorit të Përgjithshëm Dhori Sallaku, Ledri Vula duket se ka ndryshuar shumë stil dhe qëndrim. Këto ditë ai ka postuar në rrjetet sociale fotografi ku shfaqet i veshur shumë shik. Nuk e dimë nëse ato janë realizuar për ndonjë set fotografik, por dimë që kostumi reperit simpatik i shkon shumë. Ku i dihet ndoshta po bën praktika derisa ta veshë përfundimisht kur të martohet.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas