Sport

Mediat serbe jehonë fitores në ‘Elbasan Arena’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:01 - 09/10/15 |
b.f

TIRANË- Mediat serbe i bënë jehonë fitores të Serbisë kundër ekipit shqiptar të Futbollit dhe ndeshjes që u zhvillua pa incidente. Thuajse të gjitha gazetat apo faqet online, shkruanin se pavarësisht kësaj fitore Serbia nuk mund të kualifikohet, ndërsa Shqipëria ka ende shanse për tu qënë pjesë e eleminatorave për kampionatit europian “Francë 2016”. Ndeshja Shqiperi-Serbi që u zhvillua në “Elbasan Arena” përfundoi me rezultatin 0-2.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas