InstaBIZ

Stine shfaqet me të dashurën në stadium


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:33 - 09/10/15 |
root

image I ka harruar për një moment provat e “Dance With Me” dhe ka shijuar një ditë me të dashurën e tij në stadium. Kantautori Stine shfaqet për herë të parë me të dashurën e tij në publik dhe këtë ka zgjedhur pikërisht ta bëj mbrëmë, në Elbasan Arena. Vajza simpatike që ka në krah e shoqëron Stinen kudo, madje dhe në provat e DWM ku kantautori kërcen me ish-të dashurën e tij, Roza Lati. Deri tani gjithçka ka shkuar mirë mes të gjitha palëve dhe nuk kemi patur asnjë skenë xhelozie.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas