InstaBIZ

Ledri Vula ka lindur stil


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:55 - 09/10/15 |
root

Ai është një nga meshkujt më me shije dhe stil të showbiz-it shqiptar. Jo më kot është zgjedhur edhe nga stilistët si imazh i koleksionit të veshjeve të tyre. Ja tek e shohim reperin Ledri Vula, që edhe në përditshmërinë e tij shfaqet shumë i kuruar dhe trendy. Kjo foto që ka postuar në rrjetet sociale ështtë shkrepur në Gjermani.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas