InstaBIZ

Meta shijon ndeshjen me vajzën e tij Erën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:26 - 09/10/15 |
root

image

 

Pavarësisht rezultatit jo të favorshëm për Shqipërinë, ka patur nga ata që e kanë shijuar shumë ndeshjen e djeshme të Kombëtares në Elbasan Arena. Një prej tyre ka qenë edhe Kreu i Parlamentit dhe Kryetari i LSI, Ilir Meta i cili e ka parë ndeshjen me vajzën e tij të vogël, Erën. Babë e bijë nuk janë shkëputur për asnjë çast nga njëri-tjetri, duke u përqafuar dhe duke folur për Kombëtaren.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas