Te Fundit

Luftë fisesh, terror në MamurrasBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:25 - 23/09/15 |
b.f

Mamurras-Katër të plagosur dhë një i vrarë. Ky është bilanci i një përplasje të dhunshme me armë midis dy fiseve ne Mamurras. Ngjarja ndodhi mëngjesin e së mërkurës në qendër të qytetit, midis fiseve Tafaj dhe Mamli. Nga goditjet me armë ka mbetur i vrarë Naim Tafa, ndërsa kanë mbetur të plagosur Altin Çoku 37 vjeç, Besim Xhepani 70 vjec, Idriz Tafa 59 vjeç dhe Dorian Mamli mosha e paidentifikuar. Sipas dëshmitarëve në vendngjarje, grupet e konfliktuara po udhëtonin me makina ndërsa kanë hapur zjarr kundrejt njëri-tjetrit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas