Te Fundit

Po këta kush i “punësoi”?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:43 - 23/09/15 |
b.f

Që Tiranën e kanë pushtuar qentë kjo nuk do sy për t’u parë, por  që të ishin “punësuar”  për të ruajtur Presidencën e Shqipërisë, këtë nuk do ta kishte menduar askush. Fotoja e mëposhtme nuk është fotomontazh por një shkrepje e orëve te muzgut në hyrjen kryesore të institucionit të Presidencës, ku dy qenë të relaksuar kanë zëvendësuar  Gardën e Republikes. Një foto aspak e denjë, por që tregon edhe një aspekt “të shtuar të sigurisë”, në një vend si Shqipëria ku forcat e ruajtjes së rendit kush do qofshin këta, thirren në mitingjet e partive, dhe vendin e tyre e zënë të paftuarit.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas