InstaBIZ

Bleona Qereti nuk e harron GrabockënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:00 - 23/09/15 |
root

Bleona Qereti e cila ndodhet në Tiranë, për të promovuar klipin e saj të ri “Take You Over”, gjen kohë edhe për mikeshën e saj, Vera Grabocka. Këngëtarja ia ka behur në “after party-n” e Dance With Me dhe ka kaluar momente shumë të gëzueshme me kolegët dhe miqtë e saj. Kujtojmë që me producentet Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu, ajo ka bashkëpunuar në spektaklin X-Factor, ku ishte një nga anëtaret e jurisë të këtij talent show.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas