Te Fundit

Berisha: Ruço kërcënoi dëshmitarin, shtet banditesk


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:42 - 23/09/15 |
b.f

TIRANË- Sali Berisha nuk ka lënë pa përmendur në sallën e Parlamentit as aferën e CEZ-it ku është i përfshirë kundërshtari i tij politik Ilir Meta. Kësaj radhe shkak u bë emisioni i mbremshëm Opinion i cili nxori fakte të reja të asaj që tashmë njihet si afera CEz. “Atij i dergohet xhelati ne banesen ku eshte dhe i thuhet qepe ose te vras. Ky është shteti i bandave”. Kështu u shpreh Berisha teksa komentoi deklratën e juristit të OSHEE, Rezart Ruço për emisionin ‘Opinion’. Për zbradhjen e plotë të aferës me CEZ-in, Berisha kërkoi nga Kuvendi hetim ndërkombëtar.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas