InstaBIZ

Veseli & Labi i kushtojnë vëmendje të dashurave të zemrësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:40 - 23/09/15 |
root

E kanë hequr për një moment vëmendjen nga spektakli “Dance With Me” dhe Vesel Kurtishaj dhe Labinot Gashi, kanë darkuar me vajzat që iu kanë “rrëmbyer” zemrat. Ja ku shohim në këtë foto çiftin Tea dhe Vesel si dhe Labin me të fejuarën  e tij, Qëndresën. Djemtë nga Kosova janë shpërngulur në Tiranë, tashmë që janë bërë pjesë e kastit të spektaklit të vallëzimit dhe vajzat nuk i kanë lenë vetëm.  Faktikisht kanë bërë shumë mirë pasi me këta të dashur simpatik që kanë, asnjëherë nuk i dihet…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas