Te Fundit

Dalin fotot intime të Priftit me një femër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:47 - 30/09/15 |
b.f

TIRANË – Një video e ish-ministrit të Energjetikës, Dritan Prifti me një vajzë në çaste intime është duke qarkulluar sot nëpër portale. Ende nuk dihet kush po provokon me keto foto te shkeputura nga videoja.

Për ekzistencën e kësaj videoje është folur prej kohësh por me sa duket deri më tani i ishte perdorur shantazh ndaj Priftit, ndërsa sot është bërë publike.

Theksojnë se keto dite LSI ka akuzuar drejpërdrejt Dritan Priftin dhe Tom Doshin se kanë orkestruar sulmin nga Metës. Se kanë nxjerrë dokumentet e aferës së CEZ dhe se po kërcënojnë familjen e Kastriot Ismailajt. Si duket situata është nxehur shumë tani…sa edhe fotot nudo të kundërshtareve serviren për konsum mediatik.

Kjo video në fakt cënon jo vetëm Priftin, por edhe vajzën që gjenden me të. Video është filmuar nga kamerat e fshehta që vetë Prifti kishte vendosur gjithandej nëpër zyrë e ambiente të tjera gjatë kohës kur ishte Ministër Energjetike.

dritan prifti 1dritan prifti

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas