InstaBIZ

Armina Mevlani feston suksesin e D&G me fëmijët e ish-Presidentit MejdaniBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:33 - 30/09/15 |
root

Armina Mevlani na zbuloi në rrjetet sociale se do të jetë imazhi i buzëkuqit, “Dolce & Gabbana”. Pas këtij suksesi ish-Miss Albania ka vijuar me udhëtimet e saj nëpër Europë, ku ka marr pjesë në eventet e “Javës së Modës”. Nga Milano, e dashura e Shkëlzen Berishës  ka udhëtuar drejt Parisit, ku është takuar me Adean dhe Denion Meidanin, fëmijët e ish-Presidentit, Rexhep Mejdani. Të tre janë parë në kokteilin e organizuar nga Jimmy Choo, ku duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas